EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON

THERAPIA SPA VIP SÜİTLERİ

İstanbul'un Boğaz manzarası sunan tek spa süiti olan VIP Therapia spa süitlerini gördüğünüzde Therapia Spa'nın neden eşsiz olduğunu anlayacaksınız. Kişisel sauna, jakuzi, soyunma odası ve özel spa bakımlarını içeren bu süitler kişiye özel bir spa deneyimi yaşamak isteyenler veya balayı çiftlerimiz için ideal bir seçenek sunuyor.

Yalnızca özel bakım rezervasyonu bulunan konuklarımızın kullanımına açık olan bu spa alanında Boğaz, marina ve Tarabya Koyu manzaralı özel spa süitlerinin yanı sıra masaj, bakım ve terapi odaları bulunuyor. Şezlonglar, entegre okuma lambaları ve kişisel kulaklıklarla donatılan dinlenme alanı, terapiler arasındaki zamanınızı en konforlu şekilde geçirebilmenizi sağlıyor.

 

ÖZEL SPA SÜİTLERİ

Muhteşem Boğaz, Tarabya Koyu ve marina manzaralı özel spa süitlerimizde kişisel saunanız, jakuziniz, soyunma odalarınız ve çiftlere özel spa bakımları hizmetinize sunuluyor. Doğal botanik ürünler ve yaşlanmayı önleyici antioksidan formüllerle zenginleştirilmiş en kaliteli içeriklerin kullanıldığı Therapia Spa bakımları, zihninizi rahatlatırken kaslarınızı gevşetip cildinize ışıltı veriyor.

 

MASAJ VE TERAPİ ODALARI

Etkili masaj ve terapilerimizle derinlemesine yenilenerek ışıldayacak, konforlu terapi odalarımızda profesyonel masaj terapistlerimizin dokunuşlarıyla fiziksel olarak dinlenirken zihinsel açıdan da rahatlayacaksınız.

Therapia Spa'nın misafirlerine sunduğu masaj deneyimleri; sıcak havlu kompresleri ve yumuşak dokunuşlarla uygulanan Therapia Spa imza masajından Bali masajına, Bora Bora Adası'nın beyaz ve şifalı kumlarını içeren vücut peeling'iyle başlayıp ılık aromatik yağlarla devam eden kum masajından Hawaii kökenli Lomi Lomi masajına ve sıcak taş masajına kadar uzanan geniş bir yelpazede çok çeşitli seçenekler sunuyor.

İLETİŞİM FORMU