EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON

THERAPIA SPA

ŞEHİR ORTASINDA BİR MUTLULUK VAHASI: THERAPIA SPA

İstanbul'un gün ışığı alan en büyük spalarından biri olan 4.500 metrekarelik Therapia Spa'daki yenilenme yolculuğunuz, kapıdan içeri ilk adımınızı attığınız anda başlar. Therapia Spa büyüleyici Boğaz manzarası, uzman terapistleri, lüks bakım odaları, rahatlatıcı atmosferi, özel spa süitleri ve tam donanımlı spor salonuyla, zamanı durduran bir "wellbeing" deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır.

Therapia Spa'nın profesyonel terapistlerinin şifalı elleri, zihninizi ve bedeninizi dinlendirip duyularınızı canlandırarak kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlar. Sauna ve buhar odaları, arıtılmış deniz suyuyla doldurulan açık ve yerden ısıtmalı kapalı havuzu, sualtı terapi küvetleri, buz çeşmesi, VIP masaj ve bakım odaları gibi pek çok lüks wellness seçeneği sunan Therapia Spa zihninize, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir ortam vadeder.

Therapia Spa'nın misafirlerine sunduğu özel masaj deneyimleri; sıcak havlu kompresleri ve yumuşak dokunuşlarla uygulanan Therapia Spa imza masajından Bali masajına, Bora Bora Adası'nın beyaz ve şifalı kumlarını içeren vücut peeling'iyle başlayıp ılık aromatik yağlarla devam eden kum masajından Hawaii kökenli Lomi Lomi masajına ve sıcak taş masajına kadar uzanan geniş bir yelpazede çok çeşitli seçenekler sunuyor. Doğal botanik ürünler ve yaşlanmayı önleyici antioksidan formüllerle zenginleştirilmiş en kaliteli içeriklerin kullanıldığı Therapia Spa bakımları ise zihninizi rahatlatırken kaslarınızı gevşetip cildinize ışıltı veriyor.

Muhteşem Boğaz manzarasıyla huzur bulacağınız bu cennette, kendinizi harika bir wellness deneyimiyle ödüllendirin.

İLETİŞİM
İLETİŞİM FORMU