EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON

SPOR SALONU, PİLATES STÜDYOSU, HAMAM, SAUNA, BUHAR ODASI VE HAVUZLAR

Therapia Spa'da geleneksel Türk hamamlarından saunaya, buhar odalarından buz çeşmelerine kadar pek çok olanak size lüks bir terapi deneyimi sunuyor. Spor salonu ve pilates stüdyomuzda eğitmenlerimiz eşliğinde ter attıktan sonra özel hamam bakımları, buhar odası ve havuzlarımızda rahatlayıp gevşeyebilirsiniz. Dilerseniz kış aylarında ısıtmalı kapalı havuzumuzun keyfini çıkarabilir, sıcak havalarda ise kendinizi nefes kesen Boğaz manzarasıyla açık havuzumuzun serin sularına bırakabilirsiniz. 

 

SPOR SALONU VE PİLATES STÜDYOSU

Konaklamanız sırasında formunuzu korumak için ihtiyaç duyduğunuz her şey, en gelişmiş ekipmanlarla donatılan spor salonumuzda sizleri bekliyor. Spor salonumuzda koşu bantları, cross trainer'lar, bisikletler, vücut geliştirme makineleri ve serbest ağırlıkların yanı sıra gücünü ve esnekliğini artırmak isteyen konuklarımız için kişisel bir kinesis duvarı da bulunuyor. Ayrıca size özel egzersiz programı hazırlayan profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde çeşitli derslere katılarak zinde ve aktif kalabilirsiniz. Odanızdan çıkmadan spor salonu deneyimi yaşamak isterseniz kişisel antrenör ve ekipman desteğimizden faydalanabilirsiniz.

 

HAMAM, SAUNA VE BUHAR ODALARI

Therapia Spa, beklentilerin ötesinde bir hamam ve sauna deneyimi vadediyor. Geleneksel Türk hamamı konsepti, Therapia Spa'nın modern dokunuşuyla bambaşka bir ayrıcalığa dönüşüyor. Therapia Spa'nın 4 ayrı hamamı hem genel kullanım hem de özel günler için mükemmel bir atmosfer sunuyor. Geleneksel Türk hamamı, sultan hamamı ve gül suyu içerikli lüks hamam ritüelleriyle Therapia Spa, misafirlerine sultanların yaşadığı keyfi ve arınma deneyimini vadediyor.

Therapia Spa'nın sauna ve buhar odaları, toksinlerden ve stresten arınarak zindelik kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi barındırıyor. Camla kaplı duvarından gizli bahçe manzarasını izleyebileceğiniz mükemmel bir sauna deneyiminin sizi beklediği Therapia Spa'nın sauna ve buhar odalarında keyif dolu saatler geçirerek kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

 

HAVUZLAR

The Grand Tarabya'da, muhteşem bir Boğaz manzarasına sahip olan ve sezonluk kullanıma açılan bir açık havuz, bir de soğuk kış aylarında ısıtılan kapalı havuz bulunmaktadır. Biri tatlı su, diğeri tuzlu su olmak üzere arıtılmış deniz suyuyla doldurulan lüks havuzlar rahatlamak ve formda kalmak isteyen misafirlerimizi bekliyor.

Suyun dinlendirici gücünden yıl boyunca faydalanabilmeniz için özel olanaklar sunan The Grand Tarabya'da yazın açık havuz başında kokteylinizi yudumlarken marinanın huzurlu atmosferini ve Tarabya'nın yemyeşil sırtlarını seyre dalabilir, kışın ise ısıtmalı kapalı havuzun keyfini çıkarabilirsiniz. İstanbul'dan uzaklaşmadan The Grand Tarabya'nın muhteşem manzaralı havuzunda ferahlamak isteyen misafirlerimiz, Pool Bar'ın ferahlatıcı ve tazeleyici seçenekler sunan menüsüyle mükemmel bir deneyim yaşayabilir.

İLETİŞİM FORMU