EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

BÜYÜLEYİCİ BOĞAZ MANZARASI EŞLİĞİNDE
Ayrıcalıklı Bir “Wellness” Deneyimi...

Therapia Spa’da göz alıcı bir Boğaz manzarası eşliğinde ruhunuzu ve bedeninizi tazelemeye hazır olun!

Tavandan zemine kadar uzanan pencereleriyle İstanbul’un gün ışığı alan en büyük spalarından biri olan 4.500 metrekarelik Therapia Spa, dünyanın farklı yerlerinde uygulanan spa ritüellerinden geleneksel Türk hamamına kadar uzanan seçenekleriyle harika bir wellness deneyimi vadediyor. Therapia Spa’nın profesyonel terapistlerinin şifalı elleri, zihninizi ve bedeninizi dinlendirip duyularınızı canlandırarak kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlıyor. Sauna ve buhar odaları, arıtılmış deniz suyuyla doldurulan açık ve yerden ısıtmalı kapalı havuzu, sualtı terapi küvetleri, buz çeşmesi, VIP masaj ve bakım odaları gibi pek çok lüks wellness seçeneği sunan Therapia Spa zihninize, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir ortam vadediyor.

SPA MENU

THERAPIA SPA

İstanbul’un gün ışığı alan en büyük spalarından biri olan 4.500 metrekarelik Therapia Spa' daki yenilenme yolculuğunuz, kapıdan içeri ilk adımınızı attığınız anda başlar. Therapia Spa büyüleyici Boğaz manzarası, uzman terapistleri, lüks bakım odaları, rahatlatıcı atmosferi, özel spa süitleri ve tam donanımlı spor salonuyla, zamanı durduran bir “wellbeing” deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır.

DAHA FAZLA

SPOR SALONU, PİLATES STÜDYOSU, HAMAM, SAUNA, BUHAR ODASI VE HAVUZLAR

At Therapia Spa, you can indulge in a luxurious therapy experience with a wide range of facilities including traditional Turkish Hamams, saunas, steam rooms, and ice fountains. After sweating it out in our gym and Pilates studio under the guidance of our instructors, you can relax and unwind in our private Hamam treatments, steam rooms, and pools. During the winter months, you can enjoy the heated indoor pool, and in the warmer weather, you can immerse yourself in the refreshing waters of our outdoor pool with breathtaking views of the Bosphorus.

DAHA FAZLA

THERAPIA SPA VIP SÜİTLERİ

İstanbul’un Boğaz manzarası sunan tek spa süiti olan VIP Therapia spa süitlerini gördüğünüzde Therapia Spa’nın neden eşsiz olduğunu anlayacaksınız. Kişisel sauna, jakuzi, soyunma odası ve özel spa bakımlarını içeren bu süitler kişiye özel bir spa deneyimi yaşamak isteyenler veya balayı çiftlerimiz için ideal bir seçenek sunuyor.

DAHA FAZLA
İLETİŞİM FORMU