EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

Toplantı ve Organizasyon

TOPLANTI SALONLARI

The Grand Tarabya’nın toplantı salonları, katılımcı sayınız ne olursa olsun size en ayrıcalıklı hizmeti sunarak konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanızı sağlıyor. Her biri gün ışığı alan ve en gelişmiş teknik altyapıyla donatılan Boğaz manzaralı ve teraslı 13 toplantı salonumuz her türlü toplantı için konforlu ve prestijli bir atmosfer sunuyor.

DETAYLAR

BALO SALONU

The Grand Tarabya’nın görkemli ve ikonik Balo Salonu yıllardır İstanbul’daki en saygın etkinliklere, toplantılara ve davetlere ev sahipliği yapıyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz tasarımı, 1.280 metrekarelik ferah iç alanı, doğal gün ışığı alan Boğaz manzaralı geniş fuayesiyle Balo Salonu’nda gerçekleşen her etkinlik, zihinlerde silinmez bir yer ediniyor.

DETAYLAR

PANORAMA VE PANORAMA TERAS

Yerden tavana kadar uzanan pencereleri, eşsiz Tarabya manzarası ve 445 metrekarelik iç alanıyla çok amaçlı toplantı salonu Panorama, misafirlerimize seçkin organizasyonlar ve davetler için sonsuz olanaklar sunuyor.

186 metrekarelik şık bir asma katı bulunan salonda da misafirler ağırlanabiliyor. Yaz aylarında hizmet veren ve panoramik havuzun yanında yer alan, Tarabya Koyu ve Marina manzaralı Panorama Teras ise kokteyl, resepsiyon ve unutulmaz yaz düğünlerinin değişmez adresi olmaya devam ediyor. Panorama salonu yıl boyunca seçkin müzisyenlerin konserleriyle müzikseverleri de büyülüyor.

DETAYLAR
İLETİŞİM FORMU