EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON

GÜNEY SÜİT BOĞAZ MANZARALI

GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

GÜNEY SÜİT BOĞAZ MANZARALI

Ayrıcalıklı bir konfor ve lüksün kusursuz hali... ​

Jakuzinizde ruhunuzu dinlendirirken eşsiz bir panoramik manzaranın keyfini çıkarmak ister misiniz? İstanbul Boğazı’nı, Tarabya Koyu’nu ve marinayı ayaklarınızın altına seren muhteşem manzaralı pencereleri ve balkonu, 77 metrekarelik ekstra geniş iç alanı, yatak odasından bağımsız salonu ve gün ışığı alan manzaralı jakuzisiyle, Güney Suit’te konforu doruklarda yaşayacaksınız.

Manzaranın güzelliğini öne çıkaran modern bir ihtişamla tasarlanan Güney Süitlerimiz balayı, düğün hazırlığı veya yıl dönümü kutlamaları için gelen çiftlerimiz ya da uzun dönem konaklamak isteyen aileler için ideal bir seçenek sunuyor. Güney Süitlerimizi tercih eden misafirlerimiz dilerse bağlantılı veya bitişik odalarımızdan rezervasyon yaparak kalabalık aile konaklamalarını daha konforlu hale getirebilir.

Muhteşem manzaralı bir jakuzi, kullanılmadığında gizlenebilen LCD televizyon, hem küvet hem duş olanağı sunan banyo,  ferah oturma odası, özel çalışma alanı, konforlu yataklar, espresso makinesi, tek bir tuşla perdeleri, aydınlatmayı ve havalandırmayı kontrol edebilmenizi sağlayan dokunmatik paneller, Molton Brown kişisel bakım ürünleri ve ücretsiz internet gibi özellikleriyle dünya yıldızlarının da tercihi olan bu süitler, kusursuz bir lüks konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyor.