EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

Boğaz’ın Işıltısından İlham Alan
Beş Yıldızlı Konaklama​

Tarabya Koyu’ndan Anadolu yakasının yemyeşil sırtlarına, Karadeniz’den Boğaz’ın masmavi sularına kadar uzanan bir alanda geniş açılı muhteşem manzaralar sunan süitlerimizin tavandan yere kadar uzanan pencereleri ve geniş balkonları sayesinde kendinizi muhteşem bir tablonun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

İstanbul'un ikonik otellerinden The Grand Tarabya’nın lüks süitleri evinizin rahatlığını beş yıldızlı otel konforuyla birleştiriyor. Manzaranın güzelliğini öne çıkaran modern bir ihtişamla tasarlanan süitlerimiz toplantılar için gelen kalabalık gruplar veya düğün misafirlerinin, aileleriyle rahatlıkla uzun süre konaklayabileceği bir konfor sunuyor. Yeni evli, yıl dönümü kutlayan çiftlerimiz veya uzun dönem konaklayan ailelerimizin de sıkça tercih ettiği süitlerimizde kalan misafirlerimiz bağlantılı veya bitişik odalarımızdan rezervasyon yaparak kalabalık aile konaklamalarını daha konforlu hale getirebilir. Küvet veya duş, konforlu yataklar, geniş ekran televizyonlar, ferah oturma alanları veya salonlar, tek bir tuşla perdeleri, aydınlatmayı ve havalandırmayı kontrol edebilmenizi sağlayan dokunmatik paneller, Molton Brown kişisel bakım ürünleri ve ücretsiz internet imkânıyla donatılan lüks süitlerimiz, mükemmel bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyor.

ODALAR SÜİTLER REZİDANSLAR

JUNIOR SÜİT BAHÇE MANZARALI

Yemyeşil bahçeleri ve peyzaj alanlarını gören geniş pencereleri, büyük boy çift kişilik yatağı ve hem küvet hem duş olanağı sunan banyosuyla bu modern süitin her ayrıntısı konforunuz düşünülerek tasarlandı. Kullanmadığınızda gizlenebilen televizyonunuz sayesinde manzaranızla aranıza hiçbir şey giremeyecek.

REZERVASYON DETAYLAR

JUNIOR SÜİT MARİNA MANZARALI

Bu muhteşem süitte yemyeşil tepeleri ve marinanın üzerinde uçan martıları izleyebilir,  Tarabya Koyu’nun tertemiz havasını içinize çekebilirsiniz. 39 metrekarelik bu geniş süitler, ferah oturma alanlarıyla kalabalık gruplar ve uzun süreli konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor.

REZERVASYON DETAYLAR

DELÜKS JUNIOR SÜİT MARİNA MANZARALI

Balkonunuzun yemyeşil tepeleri, nostaljik Boğaz yalılarını ve marinayı gören muhteşem manzarası, Delüks Junior süitlerin kusursuz konforu ve lüks tasarımıyla birleşerek mükemmel bir konaklama deneyimine dönüşüyor. Tarabya Koyu ve marina daha güzel görünemez diye düşünüyorsanız bir de Delüks Junior süitlerimizin size özel balkonundan bakın.

REZERVASYON DETAYLAR

JUNIOR SÜİT BOĞAZ MANZARALI

Bu süitte, Asya yakasından doğan güneşin Boğaz’a yansıyan kızıl parıltılarını izlerken kendinizi bir gemi seyahatindeymiş gibi hissedeceksiniz. Boğaz’la iç içe geçen ferah yaşam alanları ve konforuyla bu süitler uzun süreli konaklamayı düşünen misafirlerimiz için ideal bir seçenek sunuyor.

REZERVASYON DETAYLAR

KUZEY SÜİT BOĞAZ MANZARALI

Boydan boya cam kaplı cephe tasarımı sayesinde nefes kesen bir panoramik Boğaz manzarası sunan bu köşe süitler, sadece yaşanarak anlaşılabilecek mükemmel bir konaklama deneyimi vadediyor. Sabah uyanıp balkonunuza adım attığınızda kendinizi Boğaz üzerinde yürüyormuş gibi hissedeceğiniz Kuzey Süitlerimiz 59 metrekarelik geniş iç alanı ve yatak odasından bağımsız salonu sayesinde evinizin konforunu beş yıldızlı otel lüksüyle birleştiriyor.

REZERVASYON DETAYLAR

GÜNEY SÜİT BOĞAZ MANZARALI

Jakuzinizde ruhunuzu dinlendirirken eşsiz bir panoramik manzaranın keyfini çıkarmak ister misiniz? İstanbul Boğazı’nı, Tarabya Koyu’nu ve marinayı ayaklarınızın altına seren muhteşem manzaralı pencereleri ve balkonu, 77 metrekarelik ekstra geniş iç alanı, yatak odasından bağımsız salonu ve gün ışığı alan manzaralı jakuzisiyle, Güney Suit’te konforu doruklarda yaşayacaksınız.

REZERVASYON DETAYLAR

KRAL DAİRESİ

The Grand Tarabya'nın 10’ncu katında yer alan 284 metrekare genişliğindeki loft kral dairesinin 270 derecelik panoramik Boğaz manzarasıyla güne uyandığınızda, kendinizi lüks bir geminin kaptan köşkünden sonsuz maviliklere bakıyor gibi hissedeceksiniz. Bu eşsiz süitte yemyeşil Beykoz sırtlarını, marinanın üstünde süzülen martıları, Boğaz’da seyreden gemileri ve masmavi sulardaki sonsuz ışık oyunlarını izleyerek huzur bulacaksınız.

REZERVASYON DETAYLAR