EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

Boğaz’ın Işıltısından İlham Alan
Beş Yıldızlı Konaklama​

İstanbul tarihinde çok özel bir yere sahip olan The Grand Tarabya, görkemli geçmişini en gelişmiş teknolojiler ve 5 yıldızlı lüks hizmet anlayışıyla birleştirerek size İstanbul’un en büyüleyici manzarasını ve en ayrıcalıklı konaklama olanaklarını sunuyor.

Lüks ve kalitenin bir araya geldiği 12 kattan oluşan The Grand Tarabya’nın Superior Bahçe Manzaralı, Delüks Marina Manzaralı ve Delüks Boğaz Manzaralı olmak üzere üç kategoride özenle tasarlanan 177 odası Boğaz, Tarabya Koyu ve yemyeşil doğa manzarasına doyacağınız unutulmaz bir konaklama deneyimi vadediyor. Ferah balkonlar, yerden tavana kadar uzanan pencereler, konforlu yataklar, geniş ekran televizyonlar, hem küvet hem duş seçeneği sunan banyolar, özel çalışma alanları, tek bir tuşla perdeleri, aydınlatmayı ve havalandırmayı kontrol edebilmenizi sağlayan dokunmatik paneller ve ücretsiz internet imkânıyla donatılan 31-37 metrekarelik ferah odalarımız, mükemmel bir lüks konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyor.

REZİDANSLAR ODALAR SÜİTLER

SUPERIOR BAHÇE MANZARALI ODA

Bahçe manzaralı ve modern tasarımlı bu lüks odalarda konforlu yatağınız, hem küvet hem duş seçeneği sunan banyonuz, geniş ekran televizyonunuz ve rahat çalışma alanınızla konfor ve lüksle buluşacaksınız.

REZERVASYON DETAYLAR

DELÜKS MARİNA MANZARALI ODA

Tarabya Koyu’nun yemyeşil manzarasını, görkemli yalıları ve marinanın üzerinde uçan martıları izleyerek güne uyanabileceğiniz delüks odalarda balkonunuza doğru adım attığınızda kendinizi muhteşem bir tabloya bakıyormuş gibi hissedeceksiniz.

REZERVASYON DETAYLAR

DELÜKS BOĞAZ MANZARALI ODA

Karadeniz’den Boğaz’a ve Tarabya’ya kadar uzanan muhteşem bir görüş açısı sunan konumuyla Delüks Boğaz Manzaralı odalarımızda güneşin hem doğuşuna hem de batışına şahitlik edebilirsiniz. Gelin siz de, balkonunuzda kahvaltınızı yaparken Boğaz’ın mavi sularını, ağır ağır geçen gemileri ve onlara eşlik eden yunusları seyre dalarak veya gün batımında Asya kıtasının renkli ışıklarına karşı içkinizi yudumlayarak unutulmaz anılar biriktirin.

REZERVASYON DETAYLAR