EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

Boğaz’ın Işıltısından İlham Alan
AYRICALIKLI BİR Konaklama Deneyimi​

Tarabya Koyu’ndan Anadolu yakasının yemyeşil sırtlarına, Karadeniz’den Boğaz’ın masmavi sularına kadar uzanan bir alanda geniş açılı muhteşem manzaralar sunan bu dairelerin tavandan yere kadar uzanan pencereleri ve geniş balkonları sayesinde kendinizi mavi yolculuğa çıkmış gibi hissedeceksiniz.

İstanbul'un ikonik otellerinden The Grand Tarabya’nın 9 ve 12’inci katları arasında yer alan rezidanslar, büyüleyici manzarasıyla Boğaz’la iç içe yaşam alanları sunarken evinizin rahatlığını beş yıldızlı otel konforuyla birleştiriyor. Orta ve uzun dönem konaklamalar için ayrıcalıklı bir deneyim vadeden rezidans daireleri 74 metrekareden 260 metrekareye kadar geniş bir yelpazede bir, iki ya da üç yatak odalı alternatifler sunuyor. Manzaranın güzelliğini öne çıkaran modern bir ihtişamla tasarlanan daireler iş insanlarından, geçici bir yuva arayışında olanlara ve konforundan ödün vermeyen gezginlere kadar her türlü misafirimizin ihtiyacına uygun esnek modeller ve kusursuz çözümler üretiyor. Miele beyaz eşyalarla döşeli tam teşekküllü mutfakları, büyük yemek masaları, hem küvet hem duş olanağı sunan şık banyoları ve tek bir adımda Boğaz’ın üzerinde yürüyormuş gibi hissettiren balkonlarıyla tüm rezidans seçeneklerimiz size ihtiyacınızdan çok daha fazlasını sunuyor. The Grand Tarabya rezidanslarında uzun süre kalmayı planlayan misafirlerimiz, aşıları tam olmak koşuluyla evcil hayvanlarıyla birlikte konaklayabiliyor.

ODALAR REZİDANSLAR SÜİTLER

TEK YATAK ODALI MARİNA MANZARALI REZİDANS

Masalsı güzellikteki Tarabya Koyu’na ve marinaya bakan cephesiyle konfor, ferahlık ve lüksü bir arada sunan bu muhteşem rezidansa adımınızı attığınız anda kendinizi evinizde hissettiren rahatlığı ve beş yıldızlı konaklama deneyimini aynı anda yaşayacaksınız.

REZERVASYON DETAYLAR

TEK YATAK ODALI BOĞAZ MANZARALI REZİDANS

Tek bir dokunuşla perdenizi açtığınızda, Anadolu yakasının yemyeşil sırtlarının ardından doğan güneşin Boğaz’daki yansımalarını görebileceğiniz bu ferah rezidans dairesinde her güne keyifle uyanacaksınız.

REZERVASYON DETAYLAR

İKİ YATAK ODALI MARİNA MANZARALI REZİDANS

İstanbul’un incisi Tarabya Koyu’na bakan balkonu, akşam sohbetlerinize eşlik edecek ışıltılı marina manzarası ve huzur veren martı sesleriyle bu dairede geçireceğiniz her gün unutulmaz olacak.

REZERVASYON DETAYLAR

İKİ YATAK ODALI BOĞAZ MANZARALI REZİDANS

Sabah uyanıp tek bir dokunuşla perdenizi açtığınızda kendinizi Boğaz’da seyreden bir gemideymiş gibi hissedeceğiniz bu eşsiz rezidansta yemyeşil Beykoz sırtlarını, Boğaz üzerinde akıp giden bulutların ahenkli dansını ve masmavi sulardaki sonsuz ışık oyunlarını izleyerek huzur bulacaksınız.

REZERVASYON DETAYLAR

İKİ YATAK ODALI KUZEY SÜİT REZİDANS

Karadeniz’in lacivert sularının Asya ve Avrupa kıyılarıyla buluşmasını izleyerek güne uyanabileceğiniz bu muhteşem dairelerin tavandan yere kadar uzanan pencereleri ve geniş balkonu sayesinde kendinizi mavi yolculuğa çıkmış gibi hissedeceksiniz.

REZERVASYON DETAYLAR

ÜÇ YATAK ODALI BOĞAZ MANZARALI REZİDANS

The Grand Tarabya'nın en ayrıcalıklı konaklama seçeneklerinden birini sunan bu lüks daireler, Boğaz manzaralı otel konseptinin çok ötesine geçerek, lüks bir geminin kaptan köşkünden Boğaz’ı ve İstanbul’u izliyormuşsunuz gibi hissettirecek mükemmel bir görsel şölen vadediyor.

REZERVASYON DETAYLAR