EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON

DELÜKS MARİNA MANZARALI ODA

GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

DELÜKS MARİNA MANZARALI ODA

Ayrıcalıklı bir konfor ve lüksün kusursuz hali... ​

Tarabya Koyu’nun yemyeşil manzarasını, görkemli yalıları ve marinanın üzerinde uçan martıları izleyerek güne uyanabileceğiniz delüks odalarda balkonunuza doğru adım attığınızda kendinizi muhteşem bir tabloya bakıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Güneş yemyeşil Tarabya sırtlarının ardından batarken gökyüzünü saran muhteşem kızıllığa şahitlik edebileceğiniz manzarasıyla delüks odalarımız iş veya tatil amaçlı seyahat eden ya da romantik bir kaçamak yapmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçenek sunuyor.

Ferah balkonlar, konforlu yataklar, hem küvet hem duş seçeneği sunan banyolar, geniş ekran televizyon, rahat çalışma alanları, yerden tavana kadar uzanan pencereler, tek bir tuşla perdeleri, aydınlatmayı ve havalandırmayı kontrol edebilmenizi sağlayan dokunmatik paneller, Molton Brown kişisel bakım ürünleri ve ücretsiz internet imkânıyla donatılan 31-35 metrekarelik Delüks Marina Manzaralı odalarımız, mükemmel bir lüks konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimizi bekliyor. Misafirlerimiz dilerse, bağlantılı oda özelliği bulunan delüks odalarımızı aile konaklamalarında tercih edebiliyor. Konaklamanız süresince kusursuz bir uyku deneyimi yaşamanız için odalarınız her akşam özel olarak hazırlanıyor. Ayrıca misafirlerimiz otelin concierge, kat hizmetleri, oda servisi, kuru temizleme gibi hizmetlerinden de yararlanarak ev yaşamının gereksinimlerini kesintisiz ve en hızlı şekilde karşılayabiliyor.