EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON

DELÜKS BOĞAZ MANZARALI ODA

GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

DELÜKS BOĞAZ MANZARALI ODA

Ayrıcalıklı bir konfor ve lüksün kusursuz hali... ​

Karadeniz’den Boğaz’a ve Tarabya’ya kadar uzanan muhteşem bir görüş açısı sunan konumuyla Delüks Boğaz Manzaralı odalarımızda güneşin hem doğuşuna hem de batışına şahitlik edebilirsiniz. Gelin siz de, balkonunuzda kahvaltınızı yaparken Boğaz’ın mavi sularını, ağır ağır geçen gemileri ve onlara eşlik eden yunusları seyre dalarak veya gün batımında Asya kıtasının rengarenk ışıklarına karşı içkinizi yudumlayarak unutulmaz anılar biriktirin.

Boğaz’la iç içe geçen yaşam alanlarıyla gemi seyahatindeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak bu muhteşem delüks odalar iş veya tatil amaçlı seyahat eden ya da romantik bir kaçamak yapmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçenek sunuyor. Misafirlerimiz dilerse, bağlantılı oda özelliği bulunan delüks odalarımızı aile konaklamalarında tercih edebiliyor.

Boğaz manzaralı balkonlar, konforlu yataklar, hem küvet hem duş seçeneği sunan banyolar, geniş ekran televizyon, rahat çalışma alanları, yerden tavana kadar uzanan pencereler, tek bir tuşla perdeleri, aydınlatmayı ve havalandırmayı kontrol edebilmenizi sağlayan dokunmatik paneller, Molton Brown kişisel bakım ürünleri ve ücretsiz internet imkânıyla donatılan 32-37 metrekarelik Delüks Boğaz Manzaralı odalarımız, uzun süreli konaklamalarda da evinizin konforunu aratmıyor. Konaklamanız süresince kusursuz bir uyku deneyimi yaşamanız için odalarınız her akşam özel olarak hazırlanıyor. Ayrıca misafirlerimiz otelin concierge, kat hizmetleri, oda servisi, kuru temizleme gibi hizmetlerinden de yararlanarak ev yaşamının gereksinimlerini kesintisiz ve en hızlı şekilde karşılayabiliyor.