EN TR
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

KONAKLAMA SEÇ

YETİŞKİN
ÇOCUK

 - 

REZERVASYON
REZERVASYON
GİRİŞ / ÇIKIŞ
 - 
KONAKLAMA
YETİŞKİN
ÇOCUK
PROMO KOD

İstanbul’un ikonik otellerinden
The Grand Tarabya,
nefes kesen manzarası ve büyülü atmosferiyle
Lüks konaklama kavramını yeniden tanımlıyor.

İstanbul tarihinde çok özel bir yere sahip olan The Grand Tarabya’dan içeri adım attığınız anda 100 yıllık bir geçmişin, en yüksek mimari ve estetik standartların ve Boğaz’ın parıltısından ilham alan bir ihtişamın büyüsünü hissedeceksiniz. 4.500 metrekarelik spa alanından panoramik Boğaz manzaralı 30 rezidans ve 248 odasına, 1.280 metrekare genişliğindeki görkemli balo salonundan tadına doyulmaz bir gastronomik serüven vadeden restoran ve barlarına kadar her detayında özen, zarafet ve konforu bir arada bulacağınız The Grand Tarabya, Boğaz’a açılan kapılarıyla hafızanızdaki yerini sonsuza kadar koruyacak.

 

BOĞAZ’IN PARILTISINDAN İLHAM ALAN İHTİŞAM

Boğaz’ın masmavi güzelliğini öne çıkaran modern bir ihtişamla tasarlanan The Grand Tarabya, deniz kıyısındaki konumu ve kıyıya paralel mimarisi sayesinde tüm odalarında, salonlarında, spa merkezinde, bar ve restoranlarında İstanbul’daki en etkileyici Boğaz, Tarabya ve marina manzaralarını sunuyor. Lüks, kalite ve üst düzey hizmet anlayışının bir araya geldiği 12 kattan oluşan The Grand Tarabya’nın özenle tasarlanan 177 misafir odası, 70 süiti, 1 kral dairesi ve 30 rezidans dairesi unutulmaz bir beş yıldızlı konaklama deneyimi vadediyor.

 

HAKKIMIZDA

Konaklama

SPA & FITNESS

Lüks Spa ve Spor Salonu

Therapia Spa’da göz alıcı bir Boğaz manzarası eşliğinde ruhunuzu ve bedeninizi tazelemeye hazır olun!
Tavandan zemine kadar uzanan pencereleriyle İstanbul’un gün ışığı alan en büyük spalarından biri olan 4.500 metrekarelik Therapia Spa, dünyanın farklı yerlerinde uygulanan spa ritüellerinden geleneksel Türk hamamına kadar uzanan seçenekleriyle harika bir wellness deneyimi vadediyor. Therapia Spa’nın profesyonel terapistlerinin şifalı elleri, zihninizi ve bedeninizi dinlendirip duyularınızı canlandırarak kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlıyor. Sauna ve buhar odaları, arıtılmış deniz suyuyla doldurulan açık ve yerden ısıtmalı kapalı havuzu, sualtı terapi küvetleri, buz çeşmesi, VIP masaj ve bakım odaları gibi pek çok lüks wellness seçeneği sunan Therapia Spa zihninize, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek bir ortam vadediyor.

DAHA FAZLA

RESTORANLAR & BARLAR

TÜM RESTORAN VE BARLAR
THE GRAND TARABYA AYRICALIKLARI

DÜĞÜN & ETKİNLİK

TÜM DÜĞÜNLER VE SOSYAL ETKİNLİKLER

Nefes kesen Boğaz manzarası, zamansız zarafeti, ihtişamı ve konforuyla The Grand Tarabya, yıllardır hafızalardan silinmeyen kutlama ve törenlerin adresi olmaya devam ediyor. Her detayın hayal ettiğiniz gibi olması için çalışan ekibimizin de desteğiyle, mutluluğunuzu taçlandıracak bu masal diyarında unutulmaz bir düğünle sonsuz mutluluğa imza atacaksınız.

Gelin siz de, Boğaz’ın masmavi büyüsünün eşlik ettiği muhteşem bir atmosferde sonsuz mutluluğa “evet” deyin.

DAHA FAZLA