Lokasyon ve Manzara

Lokasyon ve Manzara

Eşsiz güzellikte bir koya, yeni yapılmakta olan bir Marina?ya ve yemyeşil doğal bir güzelliğe sahip olan Tarabya, İstanbul?da son derece özel bir konuma sahiptir. Tarabya koyu balık restoranları, renkli atmosferi ve Karadeniz çıkışını da mükemmel bir şekilde gören eşsiz Boğaz manzarası ile ünlüdür.

Muhteşem Toplantı ve Etkinlik Alanları

Muhteşem Toplantı ve Etkinlik Alanları

The Grand Tarabya önemli organizasyonlarınız için mükemmel bir ortam sunar ve etkinliklerinizi eşsiz ve başarılı kılar.

Yüksek tavanlı ve sütunsuz Balo Salonumuz (1,280 metre kare) , boğaz manzaralı fuayesi, konferans, toplantı, fuar, sergi ve diğer özel etkinlikler için mükemmel bir seçimdir.

Çok yönlü toplantı salonumuz The Panorama da (yerden tavana camlı, 445 metre karelik ek alan) misafirlerimize eşsiz organizasyonlar ve partiler için farklı seçenekler sunar.

Muhteşem Toplantı ve Etkinlik Alanları

Başarılı organizasyonlar için otelin 1. Katında Boğaz manzaralı ve teraslı 13 ufak ve orta çaplı toplantı salonu bulunmaktadır. Aynı katta bulunan ve profesyonel hizmetler veren, en son teknolojiyle donatılmış Business Centre ise, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Ayrıca,The Grand Tarabya'nın  yaz aylarında hizmet veren ve panoramik havuzun yanında yer alan şahane Tarabya Koyu ve Marina manzaralı terasımız, kokteyl, resepsiyon ve 900 kapasiteye kadar unutulmaz yaz düğünlerinin değişmez adresi olacak.

Therapia SPA

Therapia SPA

Therapia Spa... Spa tutkunları için çok özel bir mekan... Hafta sonunda rahatlamak, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmek için bulunmaz bir fırsat...The Grand Tarabya'nın 4,500 metre karelik Therapia Spa'sı, açık ve kapalı havuzları, yüz ve vücut bakımı için sunduğu mükemmel hizmetlerle İstanbullu'larla buluşmaya hazırlanıyor...