Active Area, otel misafirleri ve SPA üye ve misafirlerine özel olarak hizmet vermekte olup, hem unisex hem de kadınlara özel alanları içermektedir.

FitnessStudio

FitnessStudio

Formunuzu korumak için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipman en son teknolojiyle donatılmış şekilde sizi bekliyor. Kardiyodan, kinesis duvarına kadar her türlü alanın yanı sıra size özel egzersiz programlarını hazırlayıp, çalışmalarınız sürece sizi yönlendirecek profesyonel eğitmenlerimiz de Fitness Studio'muzda hazır bulunuyor. Ayrıca Yoga, Tai Chi ve Pilates gibi çok etkili birçok dersimize katılarak bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek için farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Havuzlar

Havuzlar

The Grand Tarabya, kış aylarında ısıtmalı bir açık havuz ve Boğaz ve Tarabya manzaralı bir kapalı havuzla hem spor yapmak isteyen hem de Boğaz'ın muhteşem manzarasının tadını çıkarmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Hamamlar & Sauna

Hamamlar & Sauna

Therapia Spa herkese uygun seçenekler sunuyor. Geleneksel hamamlar, sauna ve buhar odaları, buz çeşmeleri ve daha bir çok alan, size tam bir terapi deneyimi hazırlıyor.